2020-07-20 10:10:55

Kultúra v meste

Aktuálny program podujatí, kina a divadla v Púchove.

2011-06-07 10:38:35

CVČ Včielka

Zaujímate sa o dianie v CVČ Včielka? Navštívte ich stránku, kde sa dozviete viac.


Environmentálny program s firmou Continental


Deň, plný očakávania sa stal skutočnosťou.

Zavítali k nám, do triedy, pracovníci životného oddelenia z akciovej spoločnosti Continental, Púchov. Po zoznámení s deťmi predškolského veku,  sa pustili do práce, ktorú si pre nás celý tím pripravil.

Pomenovali sme pneumatiku menom GUMKO, deti ju vymaľovali, a chlapci hádali autá, ktoré boli vyobrazené na IT. Triedili sme aj odpadový materiál, zaraďovali ho do farebných nádob, ktoré znázorňovali jednotlivé druhy: plasty, papier, sklo, komunál. Deti skladali aj veľké puzzle s novým logom, ktorý vystihuje, odpad, srdce, včielku v jednom. Samozrejme, že to zvládli na 1*. Viedli aktívny rozhovor s jednotlivými členmi pracovného, vzdelávacieho tímu, každý člen im vysvetlil niečo zo svojej práce. Deti pozorne počúvali a tešili sa, zapájali sa do rozprávania s nimi, a primerane veku im aj odpovedali. Vyslúžili si aj veľkú pochvalu, a za odmenu dostali ruksaky s krásnymi upomienkovými a písacími predmetmi. To bolo radosti.

Veľmi pekne sme im poďakovali a prisľúbili sme, že už budeme pravidelne doma triediť odpad, a dávať si na to pozor. ĎAKUJEME CONTINENTAL TEAM ! A vidíme sa na 1.mája.......na krásnej akcii, ktorú organizuje Continental, a. s. Púchov.